O firmie

Firma BUDUJDOMEK formalnie powstała w 2020 roku. Geneza powołania do życia tego przedsięwzięcia to historia i chęć kontynuacji, można śmiało powiedzieć, misji mającej na celu pomoc osobom niekoniecznie zamożnym w uzyskaniu własnego dachu nad głową. Oczywiście osoby zamożne także zapraszamy do współpracy.

Niejednokrotnie bywa tak że znalezienie i zakup działki, wszelakie formalności czy tez sama budowa do momentu zamieszkania stają się obrazem który niektórym spędza sen z powiek. Jeśli zechcesz my ten obraz przemalujemy na bardziej przyjazny. Będziemy partnerem na każdym etapie, nawet od momentu poszukiwania działki budowlanej, jej zakupu, projektu, pozwolenia na budowę, budowy aż do nadzoru konserwatorskiego budynku po oddaniu do użytku.

Możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Budowa domów to nie tylko praca, to również nasza pasja. Realizujemy te pasję z pełnym zaangażowaniem, oraz z pokoleniową tradycją budowlaną. Wierzymy i działamy w partnerskich relacjach. Ważne jest dla nas aby każdy klient był zadowolony nie tylko z uzyskiwanych efektów , ale także z jakości współpracy . Po prostu PROJEKTUJ I BUDUJ Z NAMI